פתרון טבעי לבעיות עור

פתרון טבעי לבעיות עור

כשהטבע מציע פתרון יעיל לבעיות עור

מי שנלחמים באקנה ובפגעי העור, יודעים שיש אינספור סוגי טיפולים. מתכשירים כימיקליים ועד לטיפוליים אסתטיים באלפי שקלים,
למרות הציפיות רבות – פגעי העור לא נעלמו והתסכול רק גבר.

טיפולי האסתטיקה לטיפוח העור הפכו לתעשייה שמגלגלת סכומי עתק וסוחפת אחריה לא מעט אנשים, שמוכנים לעבור הליכים פולשניים, כואבים ויקרים.
לייזר, פילינג עמוק והזרקות חומרי מילוי, הם רק חלק ממגוון הדרכים בהן מנסים להגיע ליצירת עור מושלם.

המרדף אחר עור חלק ונטול פגעים, מעסיק הרבה אנשים שמוצאים את עצמם במלחמה תמידית, מול הפגמים האינסופיים, כמו: אקנה, יובש, פטרת ואקזמה.
בין שאתם בגיל ההתבגרות ומתביישים להיכנס לכיתה עם עור מלא בפצעים ובין שאתם בוגרים וסובלים מאקנה בגב, כדאי שתדעו שקיימת האפשרות להגיע לעור בריא ונקי, מבלי להיכנס להליכים מורכבים ומייגעים.

כיום קיימים פתרונות המשדרגים את יכולות המרפא של תמציות הצמחים והכול מ-100% רכיבים טבעיים.

 

עלי האלוורה

הצמח שמוכר וידוע ככזה שמשקם ומחדש את העור, הוא לא אחר מאשר האלוורה.
הצמח הבשרני ממשפחת הסוקולנטים, כבר לא רק מעטר גינות נוי, הג’ל הירוק שמפורסם בסגולות הריפוי הייחודיות שלו, מצליח להרגיע את העור במצבים של עור עקוץ ומגורה.

 

הפיתוח האחרון בפתרון בעיות עור  

אמנם השימושים הנפוצים בג’ל האלוורה הם בעיקר טיפול בגירויים, עקיצות וכוויות קלות, אך חברת אלכוורה הישראלית מציעה פתרון מהפכני.
הנוסחה הייחודית הצליחה לפרוץ את הגבולות ולהפיק מהצמח מגוון מוצרים מ-100% חומרים טבעיים. המוצרים מועשרים בתמציות אלוורה ומיוצרים בטכנולוגיה שמצליחה לשמר את הערכים הפעילים בריכוז גבוה.

אבי בסון, מנכ”ל אלכוורה אומר “העובדה שהמוצרים מבוססים על צמח האלוורה נותנת את האופציה לתינוקות, ילדים ומבוגרים לעשות בהם שימוש יומיומי.
חשוב להדגיש שתכשירי האלכוורה אינם תרופה והם מיוצרים מ-100% חומרים טבעיים, ההשפעה שלהם על העור היא מיידית, למעט במקרים של פטרת הציפורניים”.

 

איך הכול התחיל

האמת מאחורי אלכוורה צופנת בתוכה סוד משפחתי שעובר במשך דורות. אבי בסון, מנכ”ל החברה מגלה: “סבו של השותף שלי עלה לישראל מאפגניסטן, (האפגנים ידועים ביכולות המיצוי המופלאות שלהם), הסב החל בייצור תכשירים טבעיים מצמחים ובעיקר מצמח האלוורה.
התכשירים סייעו לתושבי האזור בריפוי בעיות עור, ושמו של הסב התפרסם מפה לאוזן ברחבי העיר ערד והסביבה, בזכות התמצית הייחודית ויכולת השימור הסודית.
התמצית היתה מפיקה מהצמח עוצמות שלא היו מוכרות בעבר.
ומאז הידע לשימור ולמיצוי האלוורה עבר מדור לדור במשפחה”.

 

למה מועיל צמח האלוורה?

  • אקנה ופצעים
  • סבוראה
  • אטופיק דרמטיטיס
  • פטרת
  • יובש, פריחה וקשקשים
  • כאבים ראומטיים
  • שרירים תפוסים
  • דלקות, חבלות ואדמומיות
  • חתכים וכוויות
  • עקיצות מחרקים ומצמחים

 

לפי מחקרים רבים שנערכו על צמח האלוורה, גילו שהרכיבים שלו מכילים חומרים שמאיצים את התחדשות תאי העור במקרים של פגיעה. עדויות מתקופת מצרים העתיקה מתארות את קליאופטרה, מלכת מצרים, משתמשת באופן קבוע בג’ל בכדי ללחח את עורה. זאת הסיבה שהאלוורה נקראה על ידי הפרעונים ‘צמח האלמוות’.

בסון מספר “אלכוורה מפתחת מוצרים על ידי חומר פעיל וטבעי, שמופק מעלי אלוורה בלבד, בזכות הנוסחה המשופרת שמעצימה את יכולותיו של החומר הפעיל המצוי באלוורה, אנחנו מראים לעולם את החוזק האמתי שיש להם. הצלחנו לרתום את הכוח של האלוורה לטיפול בבעיות עור דלקתיות וקשות”.

עור נקי הוא כרטיס הביקור שלנו ובעיקר נותן לנו תחושת ביטחון וסיפוק מהמראה שלנו. גם אנשים שמסיבות גנטיות מתמודדים עם פגעים שנמשכים זמן רב, יכולים להתגבר עליהם וליהנות מעור קורן. השימוש במוצרים טבעיים צובר תאוצה ומהווה את הפתרון המועדף בדרך לעור רענן וחלק ללא הליכים אסתטיים. בסון מוסיף “שביעות הרצון של הלקוחות הרבים שלנו הם הדבר שמוצב בראש סדר העדיפות של אלכוורה, חברה בעלת שנות ותק רבות ומקצועיות שרק מתפתחת עם השנים”.

תוכלו למצוא פרטים נוספים בדף שאלות נפוצות

 

Font Resize
Contrast