חברת אלכוורה הישראלית מציגה פתרון טבעי ויעיל כנגד עור אדמומי ומגורה. יעיל במיוחד במקרים של אקנה, סבוריאה ועוד. איך זה עובד?

סדרת מוצרי "אלכוורה" מבוססים על המיצוי הגבוה ביותר של צמח האלוורה, יחד עם רכיבים טבעיים חיוניים לעור הפנים. המוצרים מקלים משמעותית על פצעים, אדמומיות, עור יבש, מקולף ומגורה. בואו להכיר ולהתאהב.

תכשירי האלכוורה הינם פיתוח חדשני ופורץ דרך המיוצר בתהליך מיצוי ייחודי, המבוסס על מיצוי קר של ג’ל האלוורה, ללא חימום וללא חומרים משמרים.

התכשירים מיוצרים מועשרים במיצוי טבעי מעלי אלוורה ללא תוספים למינהם, בריאים ובטוחים לשימוש. שיטת ייצור ייחודית זו מאפשרת מיצוי מקסימלי ומרוכז מאוד של הרכיבים הפעילים של צמח האלוורה, הידוע בסגולות המרפא שלו.

התוצאה – תכשירי אלכוורה בעלי מרקם נעים ושמנוני הנספג בעור ומטפל בשורש הבעיה. תכשירי האלכוורה ללא התוויה רפואית ומיוצרים ומופצים באישור משרד הבריאות ועומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ויעילות.

לעור הפנים, פיתחה החברה ערכה מיוחדת לשימוש משולב לבעלי עור אדמומי ומגורה:

תמצית אלכוורה – מרגיעה ומזינה את עור הפנים בחומרים פעילים טבעיים המופקים מצמח האלוורה בריכוז גבוה. 

קרם לחות – קרם הלחות הייחודי של "אלכוורה" הוא הרבה יותר מקרם לחות.

המיצוי הרב של עלי אלוורה, מאפשר לקרם להיספג במהירות, להרגיש קליל על עור הפנים ולמנוע שמנוניות וברק. שימוש בקרם לחות אלכוורה יאפשר להגיע לעור חלק ובריא לאורך זמן.

  • מרגיע עור יבש, מגורה ואדמומי בכל חלקי הפנים לרבות: צידי האף, גבות, סנטר.
  • מזין את עור הפנים
  • הצערה ושיפור מראה העור / אנטי אייג'ינג

בתור אחד שסובל מסבוראה בפנים כתוצאה מלחץ (קצין בצהל) ומעברי עונות סבלתי נורא עם הפנים שלי ברמה שזה הגיע למצב שכאב לי לגעת בפנים. הייתי אובד עצות ניסיתי המון תכשירים ומשחות מרופאים, לאחר המלצות הגעתי לאלכוורה את האמת לא האמנתי שזה יעזור כי עד עכשיו כלום לא עזר. עם עזרה של הצוות הנפלא של התכשירים אני יכול להגיד שזה הדבר היחידי שעזר לי תודה ענקית! מצרף תמונה לפני הטיפול עם התכשירים ואחרי 3 ימים אחרי.

סול ברמן

אני סובלת מסבוראה כבר המון שנים.ניסיתי הרבה קרמים וסבונים אך שום תכשיר לא עזר כלל.כששמעתי על אלכוורה בהתחלה לא האמנתי אבל אמרתי לעצמי שאני ינסה מה כבר יכול לקרות...וואו וואו וואו נדהמתי כשראיתי תוצאות מדהימות ותוך זמן קצר. היום אני משתמשת בתכשיר אלכוורה על בסיס יומיומי ואין לי זכר לסבוראה. תודה רבה גדולה לאלכוורה בזכות תכשיר המדהים העור שלי בריא ואני מאושרת.

ג'ולי כהן


100% טבעי, ללא כימיקלים וברישיון משרד הבריאות הישראלי.

אלכוורה זכתה להכרה ולתגובות חיוביות מצד מטפלים מוסמכים ומטופלים פרטיים ברחבי הארץ. המוצר מוגדר רשום כפטנט על ידי שיטת מיצוי החומרים הפעילים הייחודית. בין המוצרים הבולטים שפיתחה החברה לאורך השנים:

תמצית לטיפול בפטרת הציפורן, תמצית ייחודית להרגעת הגוף, קרם לחות לעור הפנים מועשר באלוורה ועוד. 

 

מעוניינים לדבר עם נציג? נשמח לעזור:

Powered by